Корзина
804 отзыва
+380
99
060-24-46
+380
63
960-44-37
+380
98
864-89-56
УкраинаКиевМетростроевская 11
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
(099)0602446 (063)9604437 (098)8648956
Спортивні товари

Спортивні товари

Спортивні товари

На сьогодні одним з найбільш популярних видів спорту важка атлетика. І неможливо її уявити без відповідного обладнання: гир, гантелей, штанг та іншого. Без якісного інвентарю не обійтися під час змагань і підготовки до них.

На сьогодні одним з найбільш популярних видів спорту важка атлетика. І неможливо її уявити без відповідного обладнання: гир, гантелей, штанг та іншого. Без якісного інвентарю не обійтися під час змагань і підготовки до них. Це обумовлено тим, що важка атлетика один з тих видів спорту, отримання травми в якому найбільш імовірно, а хороше обладнання здатне мінімізувати ризики отримання травми. Ось чому настільки важливо підібрати екіпірування для важкої атлетики, відповідну саме вам і по зручності, і за якістю.
Трохи про важку атлетику


Атлетика це досить складний вид спорту, який вимагає серйозної підготовки від спортсмена. Поширена помилка, коли новачок намагається відразу підняти важку вагу, робити так категорично не рекомендується щоб уникнути травм. Необхідно починати з невеликих навантажень і підготовляти організм до великій вазі поступово. В іншому випадку можливі травми хребта, рук або ніг. Недарма важка атлетика вважається видом спорту, при заняттях якими відбувається поява самого великої кількості травм.
Однак користі для організму важка атлетика приносить значно більше, ніж шкоди. Комплекс спортивних вправ важкої атлетики спрямований на зміцнення і розвиток м'язів плечей, рук, дельти, грудей, а також на прямий і косою прес. Особливо сильно важка атлетика впливає на розвиток м'язів спини і на стегна. Важка атлетика це не просто накачування м'язів, вона спрямована на розвиток сили спортсмена. Завдання цього виду спорту показати потужність, на яку здатний кожна людина при належному завзятості і старанні.

Спортивні товари це справжній фітнес-центр в домашніх умовах. Сьогодні багато хто вибирає тренажери для дому замість занять у спортзалі. По-перше, домашні тренажери набагато зручніше. Вони позбавляють вас від прихильності до конкретного часу і місця.
По-друге, економія. Вартість тренажера не перевищує річного абонемента у фітнес-клуб.
По-третє, це простота налаштувань. Всі тренажери мають просту систему регулювання навантаження. Встановлюйте свій власний темп тренувань. У деяких моделях власні програми, спеціально розроблені вченими і фітнес-тренерами.
По-четверте, у вас можливість стежити за своїми тренуваннями. На спеціальному дисплеї відображається вся інформація про ваші успіхи. При бажанні її можна запам'ятовувати, що б бачити динамічні зміни. Домашні тренажери мають масу та інших переваг:
Тренажер економить час і гроші. Заплативши один раз за покупку тренажера, вам не потрібно витрачатися на щомісячний абонемент в спортзал.
Немає необхідності виділяти певний час для занять. Тренуйтеся тоді, коли вам зручно.
Тренажери для дому краща покупка молодим мамам. Після пологів хочеться якнайшвидше повернути колишню форму, а залишити малюка одного немає можливості купити тренажер буде відмінним виходом із ситуації. Пам'ятайте, що тренування повинні бути регулярними. Краще нетривалі щоденні тренування, ніж виснажливі заняття раз на місяць. Тренажери дозволяють поліпшити роботу дихальної, кровоносної, опорно-рухової системи. Вони підвищують загальну витривалість і працездатність організму. Ви можете детально опрацьовувати конкретні м'язи, що неможливо під час стандартних тренувань. Спортивні тренажери мають можливість самостійно міняти навантаження. Починайте тренування з невеликих навантажень, поступово збільшуючи їх. Ви можете вимірювати результати ваших занять. Тренажери від компанії Інтератлетика дають можливість розрахувати кількість спалюваних калорій, ваша вага, пульс, м'язову масу і багато іншого.

Предыдущие статьи
Контакты
+38099060-24-46
+38063960-44-37
ViberTelegram
+38098864-89-56
УкраинаКиевМетростроевская 11
TECHNOVA — все лучшее в мире техники
Алексей