Корзина
804 отзыва
+380
99
060-24-46
+380
63
960-44-37
+380
98
864-89-56
УкраинаКиевМетростроевская 11
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
(099)0602446 (063)9604437 (098)8648956
Шланги для поливу: призначення і класифікація

Шланги для поливу: призначення і класифікація

Шланги для поливу: призначення і класифікація

Давно минули часи, коли шланги садові представляли собою швидко руйнується одношарову гуму ― сьогодні це багатошарові вироби з найсучасніших матеріалів, розраховані на тривалий термін служби і виконання різноманітних функцій на присадибній ділянці. С

Давно минули часи, коли шланги садові представляли собою швидко руйнується одношарову гуму ― сьогодні це багатошарові вироби з найсучасніших матеріалів, розраховані на тривалий термін служби і виконання різноманітних функцій на присадибній ділянці. Сучасні шланги поливальні виготовляються з розрахунком на часте використання і роботу в самих непередбачуваних погодних умовах. Їх роблять з поліуретану, ПВХ, багатошаровою армованої гуми та інших матеріалів, які чудово витримують максимальний тиск води, не «мнуть» на кінцях, інертні до внутрішнім і зовнішнім перепадів температур, зручні в експлуатації і служать роками!
Одношарові шланги гумові поступово відходять у минуле ― вони важкі, чутливі до кліматичної ситуації, швидко зношуються, розсихаються і пошкоджуються. Для часто використовуваного інвентарю це непрощенні недоліки! Адже шланги поливальні сьогодні виконують безліч функцій ― простий полив саду, створення розгалуженої поверхневої або внутрішньої системи поливання грунту, помивка інвентарю та автомобіля, доставка води з свердловин і резервуарів і транспортування її на різні відстані.
Різновиди шлангів
Що пропонують нинішнім садівникам виробники поливального обладнання? Сучасні шланги садові мають величезне безліч модифікацій, виробляються з різних матеріалів і мають свої переваги:
Шланги ПВХ
Бувають одношарові і багатошарові. Багатошарові шланги ПВХ, мабуть, найпопулярніша і розповсюджений різновид шлангів для побутових потреб. Це ― багатошарова (2-5 шарів) конструкція з харчового і не харчового пластику, армована капроновою ниткою. Шланги ПВХ можуть бути гладкими або гофрованими. Гофровані шланги чудово тримають форму, мають гарну жорсткістю і легкістю.
Шланги поліуретанові
Більш легкі, міцні, інертні до температури і ультрафіолету шланги з бронзовими сполуками на кінцях, які дозволяють збирати трубопроводи будь-якої довжини. Можуть бути спіралевіднимі для зручності роботи і складання.
Шланги нейлонові
Це плоскі шланги з малим внутрішнім перетином, які вирішують проблему малого тиску в системах поливу, втрати швидкості води і тиску в системі. Дуже гнучкі, здатні пропускати крізь себе воду по всій довжині, і дуже ефективні при поливі садової ділянки.
Шланги гумові
Одношарові модифікації цих шлангів не відрізняються міцністю і довговічністю, служать кілька сезонів, розсихаються і ламаються, чутливі до температури води і навколишнього середовища. Багатошарові моделі можуть бути рифленими ― для запобігання скручуючи і згинів, можуть також армуватися капроновим полотном, що збільшує термін їх служби.
Шланги високоміцні
Це найміцніший вид шлангів з багаторічною гарантією на експлуатацію. Має шість шарів (чотирьохшарова радіальна шина і два шари поліефірної нитки), але при цьому досить гнучкий і легкий. Завдяки шайбовий з'єднанням може збиратися в поливальну конструкцію будь-якої довжини.
Армування
Шланги поливальні також прийнято розрізняти по міцності і конструктивної складності. Вони можуть бути одношаровими (найпростіші) або багатошаровими, а також гофровані для зміцнення жорсткості конструкції або армуватися ― зміцнюватися додатковими шарами синтетичних надміцних матеріалів.
Армовані шланги дещо дорожче неармованих, зате термін їх служби на порядок вище. Армуватися можуть і гумові шланги, і шланги ПВХ. Вони витримують тиск в системі до п'яти атмосфер, зносостійкі, не ламаються і не перегинаються, не бояться перепадів температур. І якщо неармовані гумові шланги служать 2-4 сезони, то армовані каучукові або ПВХ шланги служать більше 10 років!
Одним з різновидів гумових і ПВХ-шлангів є шланги напірно-усмоктувальні з пластифікованого полівінілхлориду, що мають високу опірність тиску в системі, армовані жорстким ПВХ або металом. Деякі модифікації їх можуть мати в конструкції металеву спіраль для зручності скручування шланга в котушку після використання. Вони використовуються в системах високого тиску, можуть підключатися до насосів і перекачувати воду та інші рідини.
Предыдущие статьи
Контакты
+38099060-24-46
+38063960-44-37
ViberTelegram
+38098864-89-56
УкраинаКиевМетростроевская 11
TECHNOVA — все лучшее в мире техники
Алексей