Корзина
804 отзыва
+380
99
060-24-46
+380
63
960-44-37
+380
98
864-89-56
УкраинаКиевМетростроевская 11
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
(099)0602446 (063)9604437 (098)8648956
Перевага І Недоліки ГАЗОВОГО КЕРАМІЧНОГО ОБІГРІВАЧА

Перевага І Недоліки ГАЗОВОГО КЕРАМІЧНОГО ОБІГРІВАЧА

Перевага І Недоліки ГАЗОВОГО КЕРАМІЧНОГО ОБІГРІВАЧА

Ось і настав сезон зимових свят. Багато хто, втомившись від традиційних засідань перед телевізором, вирішуються відзначити торжество незвично, наприклад, в дачному будиночку за містом. Звичайно, свято навряд чи буде в радість

Ось і настав сезон зимових свят. Багато хто, втомившись від традиційних засідань перед телевізором, вирішуються відзначити торжество незвично, наприклад, в дачному будиночку за містом. Звичайно, свято навряд чи буде в радість, якщо господарям і гостям доведеться стукати зубами. Як зігрітися в будиночку, конструкція якого не передбачає наявність печі? Наприклад, за допомогою побутового електрообігрівача. Та ось біда, у багатьох дачних селищах електропостачання на зиму відключають. На допомогу приходить газовий керамічний обігрівач.

Відмінне пристрій для тимчасового обігріву

ПРИНЦИП ДІЇ ОБІГРІВАЧА

Газові обігрівачі ставляться до мобільних інфрачервоних обігрівачів, вони не потребують наявності електромережі або газової магістралі, запас газу можна взяти з собою в спеціальному балоні. Газовий обігрівач передає тепло не опосередковано, нагріваючи повітря, а безпосередньо за допомогою інфрачервоного випромінювання. Завдяки цьому, по-перше, енергія витрачається більш економічно, тільки за прямим призначенням. По-друге, подібний спосіб обігріву дозволяє швидко створити локальну зону тепла, не чекаючи прогрівання всього приміщення. Більше того, інфрачервоні обігрівальні прилади дозволяють зігрітися навіть поза приміщеннями, наприклад, якщо ви вирішили посидіти з друзями на ганку, в альтанці або на веранді.

Одне з видних переваг газових обігрівальних приладів ― простота їх влаштування. У металевому корпусі розташована газовий пальник. Там же є пристрій регулювання роботи пальника і система клапанів, які вбережуть приміщення від вибуху і пожежі в разі збоїв роботи газового обладнання або перекидання самого обігрівача. Ось, в принципі, і весь пристрій. Майже.


Схема роботи обігрівача

Сама по собі газовий пальник ― ще не обігрівач. Звичайно, зігрітися їй можна, як можна зігрітися і за допомогою газової печі. Тільки велика частина енергії згорає газу буде витрачатися на нагрівання повітря, який, за законами фізики, підніметься до стелі. Для того щоб перетворити пальник в обігрівач, застосовують інфрачервоні випромінювачі різної конструкції: рефлектори, металеві труби, сітки, перфоровані листи тощо У керамічних газових обігрівачах для перетворення енергії палаючого газу в променисте тепло служать керамічні панелі.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ


 
Крім уже згаданих простоти і мобільності, можна також згадати й інші переваги газових обігрівачів, такі як:

Надійність ― вірний супутник простоти, тому досить прості в конструкції газові обігрівачі володіють їй повною мірою.
Компактність. Окремі моделі газових обігрівачів в складеному стані здатні поміститися в зовсім невеликий дорожній сумці. У робочому положенні такого обігрівача буде достатньо вільного місця 20х20см.
Зручність в транспортуванні, якої газові обігрівачі володіють, завдяки своїй компактності.
Економічність. Експлуатація обігрівачів, чиє дія заснована на спалюванні газу, обходиться набагато дешевше використання електричних обігрівачів і обігрівачів, що працюють на рідкому паливі, наприклад, гасових обігрівачів. Перетворення електричної енергії в теплову ― взагалі, мабуть, найдорожчий спосіб обігріву приміщення. А при спалюванні рідкого палива частина енергії витрачається на розрив хімічних зв'язків, які між молекулами рідини набагато міцніше, ніж між молекулами газу.

Зріджений газ ― дешеве паливо для обігріву

Ефективність. Коефіцієнт корисної дії, тобто частка використовуваної енергії, яка у вигляді тепла досягає опалювальної зони, досягає у газових обігрівачів 80 і більше відсотків, що помітно вище аналогічних показників інших типів обігрівачів.
Безпека. Хоча існує думка (на жаль небезпідставне) про небезпеку газових приладів, статистика показує, що число нещасних випадків, пов'язаних з використанням газових обігрівачів, не перевищує числа нещасних випадків при використанні електричних обігрівачів і набагато менше кількості нещасних випадків при використанні обігрівачів на рідкому паливі. Пов'язано це з тим, що правильне використання газових обігрівачів повністю виключає який або контакт користувача з горючою речовиною. Газові балони продаються вже зарядженими, або заряджаються професіоналами.
Зрозуміло, характеристика газових обігрівачів не перебуває з одних лише достоїнств. Будучи об'єктивними, ми змушені згадати і про їх недоліки:

Газовий обігрівач припускає наявність відкритого вогню, що, незважаючи ні на які запобіжні заходи, є додатковим фактором ризику.
Принцип дії газового обігрівача заснований на процесі горіння, що саме по собі має на увазі, по-перше, поглинання кисню, по-друге виділення вуглекислоти, по-третє ― виділення продуктів горіння. Це накладає високі вимоги до вентиляції приміщень, що обігріваються і навряд чи благотворно впливає на їх атмосферу.
ВИБІР ГАЗОВОГО ОБІГРІВАЧА

У першу чергу, використання газового обігрівача має бути безпечним, обов'язково переконайтеся, що розглянута вами модель оснащена автоматикою відключення у разі нахилу і перекидання. Також обов'язковим є датчик напору полум'я, який автоматично відключить подачу газу, якщо пальник згасне.

Системи безпеки пристрою

Вибір моделі газового обігрівача в чому грунтується на планованої сфері його використання. Якщо ви збираєтеся використовувати обігрівач в закритому приміщенні, то обов'язково вибирайте модель з датчиком рівня вуглекислого газу. Процес горіння в закритому приміщенні неминуче веде до «випалюванню» кисню і підвищенню рівня вуглекислоти. Якщо приміщення володіє невеликим обсягом і недостатньо добре вентилюється, рівень вуглекислого газу досить швидко може досягти небезпечних для життя і здоров'я показників. Спеціальний датчик справить безпечне відключення пальника обігрівача при досягненні рівнем вуглекислоти в повітрі заданої величини.

Газовий обігрівач для дачі
При виборі обігрівача для дачі необхідно враховувати передбачуваний режим його використання: чи збираєтеся ви використовувати прилад протягом тривалих відрізків часу, або передбачається періодичне разове використання. Якщо прилад буде задіяний тривалий час, то на перший план виходять показники його економічності. Не останню роль також буде грати і естетика.

Але в кожному разі, необхідно врахувати, що керамічні інфрачервоні газові обігрівачі не призначені для тривалого використання в якості основного обігрівального приладу. Виходячи з міркувань економічності та безпеки, краще в цій якості використовувати стаціонарні газові конвектори з постійним припливом зовнішнього повітрі і видаленням продуктів горіння. А ось для короткочасних «вилазок» на дачу в холодний період року, інфрачервоний газовий обігрівач стане оптимальним варіантом.

Предыдущие статьи
 • Дитячий батут
  Дитячий батут
  Батути, купити які ви можете в нашому інтернет-магазині, охоплюють моделі різних розмірів і форми, у нас ви зможете купити батут для дітей і дорослих, батут з сіткою безпеки і без, спортивні батути для комерційної експлуатації і дитячий батут
  Полная версия статьи
 • Шланги для поливу: призначення і класифікація
  Шланги для поливу: призначення і класифікація
  Давно минули часи, коли шланги садові представляли собою швидко руйнується одношарову гуму ― сьогодні це багатошарові вироби з найсучасніших матеріалів, розраховані на тривалий термін служби і виконання різноманітних функцій на присадибній...
  Полная версия статьи
 • Спортивні товари
  Спортивні товари
  На сьогодні одним з найбільш популярних видів спорту важка атлетика. І неможливо її уявити без відповідного обладнання: гир, гантелей, штанг та іншого. Без якісного інвентарю не обійтися під час змагань і підготовки до них.
  Полная версия статьи
Контакты
+38099060-24-46
+38063960-44-37
ViberTelegram
+38098864-89-56
УкраинаКиевМетростроевская 11
TECHNOVA — все лучшее в мире техники
Алексей