Корзина
750 отзывов
+380
99
060-24-46
+380
63
960-44-37
+380
98
864-89-56
УкраинаКиевМетростроевская 11
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
(099)0602446 (063)9604437 (098)8648956

Мебель

Стіл і стільці для кухні
Вибір столу залежить від загального інтер'єру кухні. Купуючи стіл просто тому, що він сподобався, можна легко порушити весь чарівний баланс кухонного приміщення. Різні стилі пропонують свої варіанти столів, і відповідно стільців. Головне, щоб стіл і стільці не вибивалися із загального стилю вашої кухні. Столи і стільці для кухні Звичайно, дерев'яний стіл являє собою зразок класики і згуртованої сім'ї. Такі столи добротні і довговічні, крім того і екологічні. Але і скляний стіл по міцності нічим не поступається дерев'яному, так як виготовляються такі столи з загартованого скла. І догляд за ними набагато простіше. Пластик так само виглядає дуже сучасно і догляд за ним нескладний. Завдяки різним колірним рішенням, можна завжди створити індивідуальну обідню зону. Якщо на вашій вбудованої кухні немає достатньо місця, то тоді варто подумати про столі-трансформере або пеналі. Він легко пересувається по кухні, звільняючи місце на той час, поки не збереться знову вся сім'я.
Обідня зона Організація обідньої зони вельми відповідальне заняття. Адже саме в цій зоні буде збиратися ваша сім'я і можливі гості. До благоустрою кухні слід поставитися дуже уважно, щоб подальші проблеми не виникали неприємними "сюрпризами". Крім пильної уваги до організації робочої зони, слід грамотно продумати обідню зону. Обідня зона для кухні При цьому необхідно враховувати не тільки кількість людей у ​​вашій родині, а й образ вашого життя. А саме, наскільки часто вас відвідують гості, і в якій кількості. Якщо у вас для цих цілей є окрема їдальня, то це прекрасно. Якщо немає, то з огляду на розміри і планування самої кухні, варто задуматися про те, яка кількість людей може розміститися одночасно в обідній зоні. Сім'ї з чотирьох осіб цілком буде досить обіднього столу, який має розміри сто двадцять на вісімдесят сантиметрів. Комфортна висота при цьому повинна бути в середньому сімдесят п'ять сантиметрів. Ідеальним варіантом розміщення столу є той, при якому стіл не стикається зі стіною. Можна виходити з мінімалізму і сказати, що на сім'ю з чотирьох чоловік буде потрібно не менше одного кожного столового приладу і предмета посуду. Однак навіть при такому мінімальному розкладі слід мати всі прилади і тарілки на шість персон. Посуд має властивість битися, тому ще одна тарілка або чашка ніколи не будуть зайвими.

1 2 ... 7
Контакты
+38099060-24-46
+38063960-44-37
ViberTelegram
+38098864-89-56
УкраинаКиевМетростроевская 11
TECHNOVA — все лучшее в мире техники
Алексей